PIMAPEN S-7000 MAXIMUS    

 

Pencereler, mekânları olumsuz dış koşullardan izole ederken, gün ışığı ve manzara gibi güzellikleri görmemize de olanak sağlar.

 S-7000 Maximus, bu uymu mükemmel bir şekilde size taşırken, mekanınıza da estetik bir görünüm kazandırır. Pimapen S-7000 serisinin standart

konfor ve tasarrufunun yanı sıra (70 mm ve 5 odacıklı profiller) S-7000 Maximus, 109,5 mm’lik kasa-kanat yüksekliği ile görüş alanınızı genişletir.

 

Uygulama Detayları

 

S-7000 Maximis profilleri, İç ve dış contalamadan oluşan 2’li contalama sistemiyle üst düzeyde ısı,ses, su ve hava yalıtımı değerlerine sahiptir.

Eğimli yapısı ve profil köşeleriyle cam çıtalarının yuvarlak hatlı olması sayesinde, çok daha estetik bir görüntü sergiler.

Kanat ve kilitli kapı profilleri 16 mm lama genişliğinde ispanyolet yatağına sahip olduğundan her türlü ispanyolet sistemi kullanılabilir.

Kasa ve kanat destek sacları ortaktır.

 

  Sistem Özellikleri

 

- Kapı profilleri dahil tüm ana profilleri 70 mm genişliğindedir.

 - Kasa-kanat yüksekliği 109,5 mm’dir. Böylece cam alanı artmakta ve daha geniş görüş imkanı sağlanmaktadır.

 - Yuvarlak hatlarıyla estetik bir görüntü sergiler.

 - Tüm ana profilleri (kapı profilleri hariç) 5 odacıklı olduğundan, üstün bir yalıtım sağlar.

 - TS5358 EN 12608’e göre, S-7000 Maximus ana profilleri, A sınıfı profillerdir.

 - Kanat profili kendinden damlalıklıdır.

 - Kasa ve ortakayıt profillerinin iç yükseklikleri, simetrik görüntü sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

 - Çift kanatlarda, kanatlar arasında standart tip bini profili kullanılmasına gerek yoktur. Böylece çift kanat genişliği artmaz ve görüş alanı daralmaz.

 - Dar kanat profilleri ve çift kanat kapama profilleri sayesinde, çift kanat uygulamalarında iç ve dış görünümde tam bir simetri sağlanır.

 - Destek sacı odası büyük tasarlandığından, geniş açıklıkları geçebilecek atalete sahip destek sacı kullanımına olanak verir.